Dovolte mi se představit

18. listopadu 2014 v 19:34 | Echeverdie |  Still opened book
Takže, dovolte mi se představit. Jméno z panického strachu, asi jako každý druhý blogger, vynechám. Zároveň i město mého působiště a veškeré jména, které zde použiji, budou smyšlené. Studuji střední a celkem si to užívám. Až na problémy, které trýzní mojí duši a o kterých zde píši. Málokdo o nich ví a proto mám potřebu to někomu vecpat, jsem dost otevřený člověk.

Ve zkratce si udělejte rychlou představu o mé osobě, protože to je podle mě dost základní krok na který jsem pozapomněla.

Vegetariánka, co dává letáky do obchoďáku na maso do mrazáků. Letáky, to znamená, že jsem si vyrobila obrázek, který říká koukni se na mě a pak mě sežer + lehce nezajímavý text, že v dnešní době už není potřeba taková spotřeba masa a že by se mohla omezit, né s tím přestat, to se nemá šanci stát. Přesto to nebudu podporovat!

Také jsem začala lehce experimentovat se svými vlasy, neberte to tak, že mám scene střih a černý nehty a nejvíc cool oblečení v okolí. Prostě normální hnědé vlasy obarvené na blond jsem obarvila na modro, spíš z nudy, než pro nějaký vyšší důvod. Ale vidím to jen do Vánoc,(tajemství.. bylo to hlavně protože jsem věděla, že osobě o které se zmiňuji níže, se to bude líbit.. a hádejte co: zabralo to!! )

Jo abych nezapomněla, taky jsem do začátku léta pracovala v McDonald's a teď začátkem prosince se tam vracím. Ano, pořád jsem vegetariánka a neměla bych to podporovat, ale snažím se to prostředí poznat a lepší cestou to už nejde.

A to nejdůležitěší. Asi vás už podle pár přechozích článků, nebo po mém popisu napadlo, že budu lesba. Nechci škatulkovat, do této doby mi byly celkem jedno a ani teď se to nemění. Vlastně do teď jsem měla kluků na svůj náctiletý věk dost, nechci se chlubit, ale nejsem vztahová a vždycky jsem nenašla důvod proč mu nedát hned na druhé schůzce. Jak to nazval kamarád, asi jsem vždycky toužila, že z toho něco víc bude. Nebylo, ale to se dalo čekat, že ano. Prostě jsem lehce naivní. A že bych byla sexulíbivá se taky říct nedá, protože sex mi nevadí, ale nevyhledávám ho. Jen se mu nebráním.

Ale to bylo do teď, protože ona všechno změnila. S kamarádkou jsme naše přátelství prohloubily a já jsem trošku více zmatená. Né jen svojí orientací, ale i její. Přesto vím, že bych s ní asi chtěla víc, než jen ty dvě noci spolu. Jenže nevím, strach to dát najevo jak jí, tak okolí je velký. Takže se uvidí. Každopádně uvidíme, co se z toho vyvine. Nicméně jen jí patří složka Recover.

Složky Affected to be cool a Still opened book jsou dle mého aktuálního rozpoložení, nemají nějaký hlubší smysl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama