1. pokus

21. října 2014 v 17:40 | Echeverdie
Včerejšek byl úžasný. S ní. Děkuji bohu, že si na mě udělala čas a přišla. Konečně se to mezi námi spravilo, jako dřív. A dneska jsme spolu byli venku, úplně jsem zapomněl, jak je úžasná. Už chápu, že to nebyla její vina, je to jen oběť. A já se k ní choval strašně. To spíš já bych ji měl prosit za odpuštění.
Seděli jsme spolu na lavičce v parku. Měl jsem ruku kolem jejích ramen a zrovna mi ukazovala písničku, kterou včera objevila. Byla z ní hrozně nadšená. Víc se mi líbil její úsměv, než ta písnička, ale vychutnával jsem si její radost, když ji hledala na mobilu. Když ji pustila, uvolnila se v mém obětí a já vím, jak moc si vychutnávala tuhle chvíli. Určitě měla zavřené oči a hudbu si v duchu rozebírala, jako to vždycky dělává. Někdy mám pocit, že slyší víc než píseň obsahuje. Každopádně jsem se taky uvolnil a zaposlouchal se do hlasu Barbory Mochowé.
Najednou jsem to věděl. Věděl jsem, že to přijde. Cítil jsem ve vzduchu napětí, jakoby každá částečka oxidu uhličitého elektrizovala a měnila svoje postavení v prostoru. I když moje spoluposluchatelka se zdála klidná. Očividně to neviděla. Neměl jsem jediný důvod ji rušit, vím jak moc tyhle chvilky pro ni znamenají. I když jsem věděl, co přijde. Dal jsem jí pusu do vlasů, zavřel oči a taky se uvolnil. Lepší chvíle zemřít být nemohla. Cítil jsem tu vlnu. Nebylo to nepříjemné, jen zvláštní. Sice nevím, jaké je to plavat v plazmě, ale přesně takhle jsem se cítil. Po pár okamžicích mi zmizela z náruče, cítil jsem se osamnělý. Strašně osamnělý.
A najednou to přešlo, bylo to pryč. Až na to, že jsem byl sám. Ležel jsem. Nechtělo se mi otvírat oči, bál jsem se. Tak jsem jen tak ležel. Po chvíli jsem si uvědomil, že takhle to dál ale nejde. Tak ale nejdřív jenom jedno. Ležel jsem u sebe v pokoji. Na sobě oblečení do tanečních. Kouknu na budík a hodin jako včera, když jsem vycházel. Tohle mohlo znamenat jediné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 silluety silluety | Web | 21. října 2014 v 17:55 | Reagovat

Tak to je super že je to teď mezi vama super:3 ať vám to spolu vydrží :)
máš super blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama